Martin Oršuliak

Martin Oršuliak

majitel realitní kanceláře

Praha a střední Čechy

Volat

Právní informace

Provozovatelem a vlastníkem těcho webových stránek (dále jen „Stránky“) je Martin Oršuliak.

Martin Oršuliak vykonává realitní zprostředkování ve smyslu zákona č. 39/2020 Sb., o realitním zprostředkování (dále jen „ZRZ“) v rozsahu služeb uvedených na těchto Stránkách pouze jako zmocněný zástupce Oršuliak Solutions s.r.o., která je členem sítě realitních kanceláří JUSTO, samostatně podnikající pod označením ORŠULIAK reality, partner Justo (dále jen „ORŠULIAK reality, partner Justo“), a to ve smyslu ustanovení § 7 odst. 5 ZRZ.

Realitní kancelář ORŠULIAK reality, partner Justo je součástí sítě realitních kanceláří JUSTO a je nezávisle provozována Oršuliak Solutions s.r.o..

Správcem osobních údajů je ORŠULIAK reality, partner Justo.

Martin Oršuliak je proto ve vztahu k vašim osobním údajům pouze zpracovatelem a z toho důvodů veškeré údaje směřují do e-mailových schránek na doméně @justo.cz.

Společnost JUSTO Česká republika s.r.o., se sídlem: Kodaňská 1441/46, 101 00 Praha 10 – Vršovice, IČ: 04419995, DIČ: CZ04419995, Datová schránka: 2739bvp, zapsána u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 247188 (dále jen „Společnost JUSTO“), je dalším Zpracovatelem vašich údajů.

Martin Oršuliak informuje spotřebitele, že smlouvy, které budou uzavírány v rámci poskytování realitních služeb výše uvedených, budou uzavírány mezi ORŠULIAK reality, partner Justo a spotřebitelem. Martin Oršuliak ve smlouvách bude mít roli zmocněného zástupce ORŠULIAK reality, partner Justo.

Umožňujeme příjem anonymních oznámení dle zákona č. 171/2023 Sb., o ochraně oznamovatelů a zákona č. 253/2008 Sb., o některých opatřeních proti legalizaci výnosů z trestné činnosti a financování terorismu, a to všem osobám prostřednictvím aplikace Nenech to být.